W grupie "Skrzaty" i "Jagódki" odbyło się spotkanie z Pracownikiem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Dzieci utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Dziękujemy za wizytę i poświęcony czas.

"Jagódki" obchodziły Dzień Poczty Polskiej, jak również Dzień Listonosza. Z tej okazji przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach podczas których poznały zawód listonosza i jego obowiązki. Dzieci dowiedziały się jak długą drogę musi przebyć list lub paczka, by trafił do naszej skrzynki pocztowej.

Z okazji "Dnia Drzewa" w grupie "Jagódki" odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew. Podsumowaniem dnia było zasadzenie drzewka w ogrodzie przedszkolnym.

Dzieci z grupy "Jagódki" (3-latki) poznały główne zasady ruchu drogowego. Przedszkolaki uczyły się poprzez zabawę oraz praktyczne działanie. Spotkanie z przedstawicielami KMP w Białej Podlaskiej pozwoliło na poznanie zawodu policjanta. Dziękujemy za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.