Niech Święta będą udane: kolorowych pisanek i zajączka i baranka, w Niedzielę smacznego Śniadanka, wiosny w sercach i za oknem A w Poniedziałek... niech wszystko będzie mokre! Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych życzą Dzieci i Panie z grupy Skrzaty oraz cały personel Przedszkola Nr 6.

W grupie Skrzaty bohaterem tygodnia był Michał K, który zaprosił do przedszkola swoją Babcię Marzenkę. Wielką pasją p. Marzenki prócz ogrodu i kwiatów są również robótki ręczne _ rękodzieła. Podczas spotkania babcia Michałka pokazała dzieciom narzędzia i materiał którego używa wykonując swoje małe arcydzieła tj. serwetki, aniołki, makramy, itp. Dzieci także miały możliwość wykonania Aniołka z nici i koralików podczas warsztatów zorganizowanych przez p. Marzenkę. Dziękujemy serdecznie za miłe i serdeczne spotkanie oaz słodkości.

Miłosz Bojczewski z grupy Skrzaty zdobył wyróżnienie w V edycji międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego ,,Anioły i Aniołki Bożonarodzeniowe'' organizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 13. Serdecznie gratulujemy!